42%

Karim Rashid Shaker

Мултифункционален шејкер/шише со чашка за вода 350 ml е дизајниран за подготовка на вкусни nuMe шејкови со колаген во движење. Вклучува и топче за мешање за уште подобра текстура додека шејкате. Може да го користите како шејкер или шише за вода и други напитоци. Без БПА

350 ден

На залиха

SKU: 000101 Категорија: Ознака:

Мултифункционален шејкер дизајниран од еден од најдобрите индустриски дизајнери, Карим Рашид.

Бренд