За Нас

Нудиме голем избор на храна која сакате да ја јадете во здрава варијанта. Кај нас може да најдете протеински пици, пасти, грицки, чипсови и тортици, крцкави кранчови со помалку од 3 грама јаглени хидрати, а повеќе од 11 грама диететски влакна.

Контакт Информации

Телефон: +389 78 253 941
Емаил: info @ pro-fit.mk
Адреса: Дане Крапчев 28, 1000 Скопје
Работно Време: Пон. – Пет. 09:00 – 21:00 / Саб. 10:00 – 15:00