15%

Vegetarian Box

Овој Вегетаријански пакет е составен од 42 оброци.

5,000 ден

Категорија:

Пакетот ги содржи следниве производи:

1 паковање- Гранола мусли со вкус на чоколадо и карамела (450гр)
7 кесички- зипер смоки со вкус на чедар и павлака
1 кутија- пица и сос
1 кутија- НуМе шејк со вкус на капучино
1 парче- Абсо Зеро Веган бар со вкус на чоколадо
1 парче- Абсо Зеро Веган бар со вкус на банана
1 парче- Абсо Зеро Веган бар со вкус на јагода
1 парче- Абсо Зеро Веган бар со вкус на путер од кикирики
1 парче- Абсо Мове Веган бар со вкус на капучино
1 парче- Абсо Мове Веган бар со вкус на ванила и кокос

+ Дополнително со секоја нарачка на овој пакет добивате гратис мултифункционален дизајнерски НуМе шејкер.

Составот и нутритивните вредности на протеинските производи може да го видите посебно за секој производ, прикачени на веб продавницата на PRO FIT VIS.