Vanilla Crispy flakes · 7 pcs

Инстант протеински микс богат со намалени јаглени хидрати

980 ден

На залиха

SKU: 000120 Категории: , Ознака:

Нето тежина на 1 кесичка: 27,5гр. 1 кутија содржи 7 кесички

Состав: млечни протеини; соја протеин; тапиока скроб и компир скроб; соја влакна; снегулки од компир; вкусови (млеко); сол; емулгатор: соја лецитин, засладувач: сукралоза.
Алергени: млеко и соја