10%

Peach & Mango flavoured drink · 7 pcs

Ладен пијалок од манго и праска со колаген

880 ден

На залиха

SKU: 000122 Категории: , Ознака:

Нето тежина на 1 кесичка: 23гр. 1 кутија содржи 7 кесички

Состав: веј протеински изолат (млеко, соја), хидролизиран колаген, киселински исправувачки агенси: лимонска киселина, калиум цитрат, јаболкова киселина; ароми(млеко), бои: бета каротен, сок од репка, куркума екстрат, сол, L-хистидин, средство за стврднување: силициум диоксид, засладувачи: сукралоза, калиум ацесулфам.
Алергени: соја и млеко.