63%

Nume shake + NuMe shaker Karim Rashid

Black Friday акција: одбери го твојот совршен NuMe вкус на 30% попуст и добиј гратис мултифункционален шејкер дизајниран од единствениот Карим Рашид!

Достапни вкусови: чоколадо, капучино и шумско овошје.  Напишете го вашиот избор во коментар при нарачката. Ушивајте во избалансиран шејк збогатен со колаген, витамини и минерали, а ги содржи и 9те есенцијални амино киселини.

700 ден

На залиха

Составот и нутритивните вредности на секој вкус може да ги видите за секој производ посебно на веб страната .