24%

DRI-FIT маица ГРИЦНИ МЕ

990 ден

Категорија:

Женска DRI-FIT маица.
Машинско перење на 60 степени.
100% полиестер.

Маичката ја има во две големи M и XL. При нарачка наведете која големина сакате да ја нарачате.