30%

Big Protein AUTUMN BOX

5,984 ден

Big Protein AUTUMN BOX содржи:

1- кутија DietiMeal Пудинг чоколадо (7 кесички)
1- кутија DietiMeal Кранч бар лешник (7 барови)
1- кутија DietiMeal Палачинка со вкус на чадена шунка и кашкавал (7 кесички)
1- кутија NuMe шејк со вкус на шумско овошје (6 кесички)
1- NuMe мултифункционален шејкер Карим Рашид
3- DietiSnack Орео стил колачиња
1- DietiSnack Чоколадни смоки
5- AbsoZERO Веган барови (5 различни вкусови)
1- DietiSnack Зипер смоки со вкус на чедар и павлака
3- DietiSnack Чипс BBQ
2- DietiSnack Чипс оцет & сол
3- DietiSnack Чипс кромид & сирење
1- DietiSnack Тортица со парчиња од малинка
2- DietiSnack Ѓумбир тортица
1- ProtiExpress Шише пијалок со вкус на чоколадо и карамела
2- ProtiExpress Шише пијалок со вкус на портокал

Составот на протеинските протеинските производи може да го видите посебно за секој производ, прикачени на веб продавницата на „ Pro-Fit„.