Зошто Lohilo?

Lohilo е иновација која ги руши сите бариери! Ако сакате да консумирате енергетски пијалоци и обожувате газирано освежување, имаме решение овој пат за многу пофункционална примена. Овие превкусни газирани сокчиња содржат кофеин и се идеални за брз “boost” на енергија пред вежбање, додека сте во брзање или работите долги часови и ви треба повеќе фокус.

Lohilo функционалните пијалоци поддржуваат активен живот и промовираат подобра кондиција и подобро здравје, а нивната уникатност е во тоа што се збогатени со многу нутритиенти.

Два од вкусовите се збогатени со Колаген, Витамин Ц и цинк, а другите два вкусови со BCAA, Витамин Д Б6 и Б1, биотин и цинк. Друга предност на овие енергетски пијалоци која не смее да се занемари е тоа што содржат 0г. јаглехидрати и 0г. шеќери што ги прави идеални и за оние кои внимаваат на внесот на шеќери и калории во денот и за оние кои се на кето исхрана.

А за вкусови не се дискутира, пробајте сами и уживајте во вашиот нов омилен пијалок!

4 достапни вкусови: