Bar karamel i grirë – 6 vakte

870.00 ден

1 kuti përmban 6 vakte
Përbërja:
patate nga sojës (proteine ​​soje, niseshte tapiokë, kripë), per fryrjen e agjentit: veshja polidekstrose çokollatë me një sheqer diabetik (sheqer diabetik: maltiol, gjalpi kakao, gjithë qumështi pluhur, masës kakao, emulsifikues, lecithin soje, aromave) (20% ) moisturizer: glicerol, hidrolizate xhelatinë, proteina soje, karamel (sheqer kondensuar, shurup glukoze, vaj pëllëmbë, sheqer, shurup karamel, emulsifier: mono dhe di-glicerideve te acideve yndyrore, kripë, aromatizues) (3.8%), palma yndyrës , proteina qumështi, aromatizues, emulsifier, lecithin soje, sheqer diabetik, sukraloz.

Përmban: soje, qumësht. Mund të përmbajë gluten.

Alergeneve qumeshti (pluhur qumeshti, proteina qumështi, sheqer qumështi kondensuar), soje (lecithin soje, proteina soje). vlerat e energjisë së 35 gram: 550kJ, 132kcal, 5,2gr yndyrë (ngopur 3g yndyrë) 9,2gr karbohidrate, sheqerna 1,9gr, 6 gram poliols, fibra 4,9gr, proteina 12.1 g, 0,4gr kripë. Shitore në një vend të errët, të freskët dhe të thatë (20 ° C). Pesha: 35gr

Category:
Јави се
Насоки