Patate të skuqura me shije të kripës dhe uthullës

170.00 ден

Proteina Patate të skuqura me shije të kripës dhe uthullës. Vegan.
Përbërja:
proteine ​​soje koncentrat (62%), niseshte tapiokë, vaj luledielli, fibra soje (3%), kripa e (3%), maltodextrin, shije natyrale, uthull molle ekstrakt (0.6%) dhe ekstrakt alkoolik uthull bardhe sheqer pluhur, ekstrakt molle, antioksidant: ekstrakt i rozmarinë.

Përmban: soje. Mund të përmbajë gluten.

Alergeneve sojës (soje protein koncentrat, fibra soje). vlerat e energjisë 30g: 486kJ, 116kcal, 3,6gr yndyrë (ngopur 0,3gr yndyrë) 5,8gr karbohidrate, sheqerna 0,4gr, fibra 4,7gr, proteina 12,8gr kripë 0,97gr. Shitore në një vend të freskët dhe të thatë. Pesha: 30 gram

Јави се
Насоки