Kripur napolitanka

170.00 ден

Kripur napolitanka.
Përbërësit: proteinave të qumështit, maltodextrin, vaj vegjetal, kolagjen hidrolizuar, pluhur djathi (10.9%), miell gruri, inulin, emulsifier, lecithin soje dhe poliglicerol polyricinoleate, trashes: gomë guar, heqjen mjeti : amoniak dhe bikarbonat natriumi, aroma.

Content: gluten (gruri), qumështi, soje.

Alergeneve drithëra përmbajnë gluten (miell gruri), qumeshti ((lactose) proteinave të qumështit, pluhur djathi), soje (lecithin soje). vlerat e energjisë të një vakti (40g): 814kJ, 195kcal, 9,6gr yndyrë (ngopur 4,8gr yndyrë) 10 g karbohidrate (sheqerna 1,3gr) 2,08gr fibra, proteina 16gr 0,65gr kripe.
Shitore në një vend të ftohtë dhe të thatë dhe larg nga drita.
Pesha: 40gr.

Јави се
Насоки