Bukë proteinike – 2 copë

170.00 ден

2 copë bukë.
Përbërësit: ujë, proteina mix (proteina gruri, bizele) (12%), fara e naftës (liri kafe, liri ari, fara luledielli, susam), polnozrnesto thekër miell, vakt sojë (6 %), miell sojës (3%), krunde gruri, maja, fibra tërshëra, kripë, rregullator aciditetit diacetate sodium, koncentrat proteinë hirre.
Content: gluten (grurë, thekër, tërshërë), hirrë, soje, susam.
Alergeneve drithëra përmbajnë gluten (proteina gruri, krunde gruri, thekra polnozrnesto miell, fibra tërshëra) qumështit (pasuruar pluhur proteinë hirre), soje (miell soje, miell soje) Sesame. vlerat e energjisë së 48gr: 528kJ, 127kcal, 6,3gr yndyrë (ngopur 0,7gr yndyrë) 3,6gr karbohidrate, sheqerna 1,2gr, fibra 6,8gr, proteina 11g, kripe 0,53gr. Shitore në një vend të freskët dhe të thatë.
Afati i përdorimit: të shtypura në paketim.
Pesha: 48 gram.

Јави се
Насоки