NuMe supë me kolagjen Perimet – 6 copë

999.00 ден

Supë me perime me kolagjen. Pa OMGJ, pa gluten, pa sheqer të shtuar. Vegjetarian.
Përbërja:
(Peptiplus 5,1%), feta karrota, maltodekstrin, aromat, pluhurat e perimeve, proteinat e qumështit, bimët, proteinat e hirrës, vitaminat, erëzat, një ngjyrosje, proteina e soje, patate soje modifikuar, inulin, agjent për beta-karoten. Mund të përmbajë soje dhe qumësht.
Vitaminat: Vitamina C, vitamina E, niacina, vitamina A, acidi pantothenik, vitamina B6, riboflavina B2, tiamina B1, vitamina K, acid folik, biotina, vitamina D, vitamina B12.
Minerale: Kaliumi, natrium, klorid, magnez, kalcium, zink, metale me ngjyra, bakër, mangan, jod, krom, selen, molibden. Vlerat energjetike të një vakt (33gr): 498kJ, 118kcal, yndyrë 2.5g (prej të cilave 0.4g saturuar), karbohidratet 12.1g (nga të cilat 1.3g sheqerna), 3.3g fibra, proteina 9.5g, kripë 1.62g, linolenik acid 0.1g, acid linoleik 0.8g.
Metoda e përdorimit: paste 33g. pluhur në një shaker me 250-300ml. ujë dhe përzierje për 20 sekonda derisa përzierja është e qetë. Pesha e një vakt: 33gr.

Category:
Јави се
Насоки