Mjedër mjedër – 9 çanta

360.00 ден

1 Kutia përmban 9 çanta.
Korra nuk është një vakt, përdoret si një shtojcë për vaktin.
Përbërja:
Proteina qumeshti (emulsifier: lecithin (përmbajnë soje)), sukrozë, mjedër (8.9%), shijen, niseshte, pluhur lëng panxhar, fruktoza, trashes: karrageni, sheqer diabetik, aspartame.

Content: qumësht, soje.

Alergeneve: qumeshti (lactose) (proteinave të qumështit), soje (proteina qumeshti (lecithin soje)).

Përdorimi: shtoni 4g pluhur në 15ml ujë, dhe llokoçisni derisa përzierja të jetë e qetë. Lini 5min për të rimbushur. Ajo konsumohet pas rehidrimit. vlerat e energjisë së 4g: 62kJ, 15kcal, 0gr yndyrë (0gr ngopur) 1,5gr karbohidrate, sheqerna 0,9gr, fibra 0,2gr, proteina 2g kripë 0,04gr. Shitore në një vend të freskët dhe të thatë. Pesha: 4 g

Јави се
Насоки