Bukë bukë – 9 vakte

1260.00 ден

1 kuti përmban 9 vakte
Bukë bukë.
Përbërësit: proteina qumështi (emulsifier: lecithin (soja)), pluhur i proteinës dhe verdhë veze, miell gruri, gluten gruri, agjentët e tretjes: difosfat dhe karbonat hidrogjen hidrogjen (që përmbajnë grurë) , B3, E, B5, B6, B1, B2, A, B9, B8 dhe B12), maltodekstrin, droga anti-inflamatore, reagense forcuese: karbonat magnez. Asnjë etiketim i detyrueshëm (ndihma për përpunim): dioksid silici (nano). Përmban: gluten (grurë), vezë, qumësht, soje.
Alergenet: Drithëra që përmbajnë gluten (miell gruri, gluten gruri, reagentë reagentë (që përmbajnë grurë), proteinat e grurit të grurit (proteinat e grurit, niseshte gruri)), vezët (verdhë veze dhe proteina pluhur) soje (proteina qumështi (emulsifier: lecithin (soje)).
Metoda e përdorimit: Shtoni 25 g pluhur në 40 ml ujë, përziejeni brumin, bëni një top dhe vendoseni në letër për pjekje dhe piqni 20 deri në 25 minuta në 200 ° C të furrës së nxehur më parë . Ajo konsumohet pas rehidrimit. Vlera energjetike e 25gr: 367kJ, 87kcal, yndyra 0.7gr (yndyra e ngopur 0.2g), karbohidratet 5g, sheqernat 0.2g, fibra 0.4g, proteina 15g, kripë 0.71g. . Shitore në një vend të freskët dhe të thatë. Pesha: 25 gr

Category:
Јави се
Насоки