Десерт од шумско овошје – 9 оброци

1260.00 ден

1 кутија содржи 9 оброци
Протеински Десерт од шумско овошје.

Состав: млечни протеини, млеко во прав, згуснувач: каррагени и ксантанова гума, малкодектрини, ароми, јогурт со намалени масти во прав(1,3%), киселини: лимонска киселина, сол, снегулки од црни рибизли( црни рибизли(сув екстракт 50%), сахароза, скроб)(0,4%), витамини (C, B3, E, B5, B6, B2, B1, A, B9, B8, B12), засладувачи: аспартами, сок од цвекло во прав.

Category:
Јави се
Насоки