Biskota Çokollatë dhe Lesnik – 4 ngrënie

600.00 ден

Biskota Chocolate dhe HazelnutBiscuits nga çokollata dhe lajthi.
Përbërësit: proteina qumështi, vaj palme, miell gruri, sheqer, gluten gruri, squeaks e çokollatë e errët (sheqer, në masë kakao, gjalpë kakao, kakao pluhur reduktuar yndyrë, emulsifier: lecithin (soje) , aromatizuesit) (7%), niseshte gruri, hazelnut (5%), kakao reduktohet pluhur yndyrë (3%), veze pluhur të bardhë, shurup thata elb, heqjen mjetet, diphosphates dhe karbonat natriumi dhe karbonat amoni, ekstrakt kakao, bakteret e grurit.
Content: gluten (gruri, elbi), qumësht, vezë, soje dhe arra. Mund të përmbajë gjurmë të kikirikë, fara susamore dhe arra.
Alergeneve: fruta jadkasti (arra), drithërat që përmbajnë gluten (miell gruri, gluten gruri, niseshte gruri, shurup tharë elb, mikrobet gruri), qumësht (lactose, proteina qumështi), vezë (vezë vezë pluhur), soje (çokollata e çokollatë e errët (lecithin soje)). vlerat e energjisë 37,5gr (5 biskota) 764kJ, 183kcal, 9g yndyrë (ngopur 4,1gr yndyrë) 14gr karbohidrate, sheqerna 7,1gr, fibra 1,3gr, proteina 11g, kripe 0,2gr. Shitore në një vend të freskët dhe të thatë. Pesha: 37.5g.- 4 ngrënie

Јави се
Насоки