Biskota Orange – 4 ngrënie

600.00 ден

Biskota nga portokalli.
Përbërja: Proteina e qumështit, vaj palme, miell gruri, sheqer, gluten gruri, niseshte gruri, lëvozhgë portokalli, shurup glukozë (3.8%), pluhur veze të bardhë, aromë portokalli, agjentë ngritës: difosfat dhe karbonat natriumi (përmban: grurë) dhe karbonat amoniak, bakteret e grurit, vitaminat (E, B1, B2, PP, B6, B9).
Përmban: qumësht, (gluten, elb), vezë. Mund të përmbajë gjurmë të kikirikë, arra, soje, farëra, fara.
Alergenet: Drithëra që përmbajnë gluten (miell gruri, niseshte gruri, shurup djathi malt, bakterie gruri, agjentë ngritës (që përmbajnë grurë)), qumësht (lactose (pluhur vezë në pluhur), soje proteinat), nivelet e energjisë së 1 biskotës (rreth 7.5g): 149kJ, 36kcal, yndyrna 1.7g (yndyrna të ngopura 0.75g), karbohidrat 2.9gr (sheqer 1.4g), fibra 0, 11g, proteina 2.2g, kripë 0.05g

Јави се
Насоки