NuMe – Slim Boost


Projektuar për të reduktuar dëshirën tuaj për ëmbëlsirat, me shije të parezistueshme e dredhëzave, nume Slim rritur karamel butë me glukomanan bën dobësimin dhe duke filluar një mënyrë jetese të shëndetshme krejtësisht fun.

Kjo karamel i shijshëm i butë do t’ju kursejë sa herë që të ndiheni të uritur.

Është projektuar për të plotësuar dietën NuMe me Shakes Slim, Supë dhe Bar që ju ndihmojnë të humbni deri në 9 paund në muaj në VLCD (dietë me kalori shumë të ulët).

Efektivisht zvogëlon qëndrimin për ëmbëlsirat me kalori të lartë, me vetëm 17 kalori në një karamel të butë.

Përmban 100% glucomannan aktiv natyral, i cili zgjat ndjenjën e ngopjes dhe rrjedhimisht zvogëlon oreksin dhe marrjen e ushqimit.

Aprovuar nga EFSA (Autoriteti Europian i Sigurisë Ushqimore) si një shtesë ushqyese për rregullimin e kolesterolit dhe reduktimin e peshës.

Nuk përmban OMGJ dhe nuk është sheqer (me stevia), i përshtatshëm për vegjetarianët

Është e mbushur me një valixhe moderne, shumë qëllime dhe eko të dizajnuar nga një nga dizenjatorët kryesorë industrialë botërorë Karim Rashid.

NuMe Slim Boost

Јави се
Насоки